Zrozumienie wypełniaczy skórnych

Można powiedzieć, że większość z nas wolałaby, aby nasza skóra cały czas wyglądała jak najlepiej. Podczas gdy czasami możemy to zrobić, z wiekiem coraz trudniej jest naszemu ciału utrzymać skórę i zapobiegać jej obwisaniu. W takim przypadku warto rozważyć wykonanie zabiegu kosmetycznego, który pomoże nam odmłodzić skórę. Jeśli szczególnie zależy Ci na niechirurgicznym zabiegu kosmetycznym, możesz rozważyć zastosowanie wypełniaczy skórnych.

Wypełniacze skórne są minimalnie inwazyjnymi zabiegami, które mają opinię przywracających świeży wygląd skóry. Jednak zanim podejmiesz decyzję o tym, czy wypełniacze skórne będą zabiegiem, który chciałbyś przeprowadzić, dobrze byłoby dowiedzieć się więcej na ich temat, jak również o tym, jakich rezultatów możesz się od nich spodziewać. Jeśli ostatecznie zdecydujesz się na otrzymanie wypełniaczy, możesz rozważyć skorzystanie z usług Kosmetycznej Kliniki Skóry jako kliniki, do której się udajesz.

Dzieje się tak dlatego, że stosujemy najwyższej jakości, zatwierdzone przez FDA wypełniacze do naszych zabiegów wypełniaczy skórnych oraz najwyższej jakości marki do wszystkich naszych zabiegów. Ponadto, jesteśmy przekonani, że nasz przyjazny i kompetentny personel będzie w stanie odpowiedzieć na pytania, które mogą Państwo mieć przed zabiegiem w sposób wystarczająco szczegółowy, tak aby mogli Państwo zrelaksować się i cieszyć się jednym z naszych wielu niechirurgicznych zabiegów kosmetycznych ze świadomością, że będą Państwo w dobrych rękach.

Wypełniacze skórne są zabiegiem, który może być stosowany na kilku różnych obszarach skóry na ciele, a ich głównym celem jest zmniejszenie widoczności głębokich linii i zmarszczek. Można je również stosować do wygładzania konturów twarzy, wypełniania zagłębień, a także dodawania lub ewentualnie przywracania objętości niektórym obszarom twarzy, najczęściej ustom lub policzkom. Zazwyczaj, w wieku około 25 lat, nasz organizm przestaje produkować białka znane jako kolagen i elastyna, które są ważne, ponieważ utrzymują skórę jędrną i elastyczną. Ponadto, istniejące już w naszym organizmie białka kolagenowe i elastynowe zaczną się rozpadać. Wypełniacze skórne mają na celu zwalczanie tego zjawiska poprzez zastrzyki płynu hialuronowego.

Jest to płyn, który przyciąga i wiąże wodę, co oznacza, że może zapewnić skórze większe nawilżenie. Działa również amortyzując i wspomagając istniejące włókna kolagenowe i białkowe elastyny. Ułatwia to kolagen i elastynę dostarczanie niezbędnych składników odżywczych i informacji do komórek skóry, a tym samym pomaga skórze zachować jędrność i elastyczność na dłużej.

Sam zabieg trwa około 9 do 18 miesięcy, w zależności od rodzaju użytego wypełniacza z kwasem hialuronowym, ponieważ tyle czasu zajmuje zwykle rozkładanie się płynu hialuronowego. Jeśli chcesz zachować delikatny, odmłodzony wygląd skóry na dłużej, Twój lekarz będzie mógł doradzić Ci możliwe dalsze zabiegi, które pomogą Ci zachować, a w niektórych przypadkach nawet poprawić rezultaty.