Zabieg Coolsculpting sprawi, że poczujesz się pewniej w swoim ciele.

Obraz ciała staje się coraz ważniejsze w dzisiejszym społeczeństwie, a nie czując się dobrze w swoim ciele lub lubiąc to, co widzisz w lustrze może poważnie uszkodzić poczucie własnej wartości i ogólne samopoczucie. Dobre samopoczucie i wygląd zewnętrzny mogą mieć wpływ na całą naszą osobowość. W The Cosmetic Skin Clinic wierzymy, że każdy człowiek jest indywidualnością i tak też należy podchodzić do jego leczenia. Kiedy odwiedzisz nas na wizytę konsultacyjną, możesz się zrelaksować i zaufać, że Twoje leczenie będzie indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb.

Coolsculpting staje się coraz bardziej popularnym sposobem usuwania niechcianego tłuszczu z kilku obszarów ciała. Jest to zabieg całkowicie niechirurgiczny i nie wymaga czasu rekonwalescencji, co oznacza, że nie będzie przeszkadzał w codziennej rutynie. Twoje niechciane komórki tłuszczowe zostaną zamrożone, sprowadzone do temperatury wystarczająco niskiej, aby obumarły, pozostawiając organizmowi możliwość naturalnego pozbycia się ich.

Czy jesteś samoświadomy z wielu obszarów swojego ciała?

Coolsculpting może pomóc Ci stracić niechcianą tkankę tłuszczową w wielu miejscach. Powszechnie kobiety, które niedawno urodziły dziecko poddają się temu zabiegowi, aby pomóc im w pozbyciu się nadmiaru tłuszczu z brzucha, ale jest on również popularny wśród osób, które chcą zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka. Istnieje indywidualna gama produktów przeznaczonych specjalnie dla obszaru podbródka.

Ludzie często uważają, że obszary takie jak górne ramiona i pod pośladkami mogą być trudne do kształtowania poprzez dietę i ćwiczenia, i to jest, gdzie ten zabieg może pomóc. Brak możliwości redukcji tkanki tłuszczowej podczas ćwiczeń i zdrowego odżywiania może być frustrujący, a brak dobrego samopoczucia może podkopać pewność siebie. Poddanie się zabiegowi sprawi, że będziesz się czuć i wyglądać dobrze, co zwiększy Twoją pewność siebie i Twoje szczęście.

Jak działa zabieg i jak długo będzie trwał?

Zabieg ten jest całkowicie niechirurgiczny, a po wizycie konsultacyjnej i określeniu obszarów, które chcesz poprawić, specjalista będzie w stanie stworzyć dla Ciebie indywidualny plan leczenia. Podczas wizyty Coolsculpting niechciane komórki tłuszczowe, które znajdują się w Twoim ciele, zostaną zamrożone, dzięki czemu będą się kurczyć i obumierać. Po ich śmierci organizm będzie potrzebował czasu, aby je przetworzyć i pozbyć się ich w sposób naturalny.

Chociaż nie zauważysz żadnych widocznych rezultatów natychmiast, w ciągu około czterech tygodni zaczniesz dostrzegać, że kształt Twojego ciała się zmienia, a po upływie szesnastu tygodni będziesz w stanie dostrzec jeszcze bardziej widoczne rezultaty. Dzieje się tak dlatego, że organizm miał czas na pozbycie się komórek, jednakże organizm będzie kontynuował ich wypłukiwanie przez co najmniej sześć miesięcy.

Niektórzy ludzie odkrywają, że po zabiegu i gdy ich ciało zareagowało na niego, są w stanie utrzymać swój nowy kształt ciała poprzez zdrowe odżywianie i częste ćwiczenia. Jest mało prawdopodobne, aby ponownie potrzebowali leczenia. Jednakże, leczenie nie jest trwałe i niektórzy ludzie muszą wrócić do naszej kliniki, aby nasi specjaliści byli w stanie pomóc im skutecznie utrzymać ich kształt ciała.