Wypełniacze skórne do górnej części twarzy

Życie śmiechu przynosi kurze łapki; stres daje ci zmarszczki; a wiek zdaje się sprawiać, że twoje oczodoły zapadają się; to wszystko jest dowodem na to, że żyjesz autentycznym życiem, ale czasami, trochę mniej dowodów byłoby miłych. Rozumiemy że podczas gdy ty żyłeś twój życie najpełniejszy, ty no możesz chcieć ono pokazywać up na twój twarzy przedwcześnie, mieć każdy emocję ty kiedykolwiek czułeś wytrawiającego w linie twój skóra trwale. Jednak dzięki wypełniaczom skórnym możesz złagodzić oznaki starzenia się i nadać sobie świeższy wygląd o bardziej młodzieńczym wyglądzie.

Czym są wypełniacze skórne?

Ten zabieg przeciwstarzeniowy jest minimalnie inwazyjny, niechirurgiczny i nietrwały, dzięki czemu możesz dowolnie dostosowywać oznaki starzenia się skóry z roku na rok. Stosowanie tych wypełniaczy może zmniejszyć widoczność zmarszczek i spulchnić obszary twarzy, które mogły utracić objętość, przywracając w ten sposób niegdyś młodzieńczy kontur i zapewniając bardziej naturalny, świeży wygląd, który sprawi, że ludzie będą pytać o sekret Twojej widocznej młodości.

Wypełniacze skórne są wykonane z kwasu hialuronowego (HA) i są wstrzykiwane pod skórę, aby zapewnić poduszkę, która pulchnie struktury twarzy, które mogły stracić masę i tkanki z powodu normalnego procesu starzenia. Wypełniacz ten jest naturalnie tworzony przez organizm, ale wraz z wiekiem zmniejsza się jego produkcja i skóra zaczyna tracić elastyczność.

Zabiegi na górną część twarzy

Kurze łapki - Bardziej znane jako linie śmiechu, mogą być dowodem szczęśliwego usposobienia, ale są też dowodem starzenia się. Wypełniacze HA mogą być wstrzykiwane do tkanki miękkiej, gdzie kurze łapki są widoczne, aby wygładzić linie i wyłuskać obszar wokół oka, aby uzyskać pełniejszy, świeższy wygląd.

Under-eye - Z wiekiem obszar pod oczami traci nośne tkanki tłuszczowe i kolagen, tworząc bardziej zatopiony efekt, który może sprawić, że będziesz wyglądać na zmęczonego, zabieg wypełniacza HA, zwany zabiegiem "łzawiącego korytka", może być podawany do obszaru pod oczami, aby przywrócić puszystość doświadczaną w młodości. Nie sprawi to, że okolica ta będzie wyglądała na opuchniętą, tylko pełniejszą i bardziej młodzieńczą poprzez odmłodzenie zmęczonych oczu.

Linie czołowe - Z czasem te linie, które kiedyś tworzyły wyraz zaskoczenia lub zmartwienia wydają się na stałe utrwalać się na naszych czołach jako oznaka wieku, ale z wypełniaczy skórnych możemy wpompować te szczeliny, aby dać pełniejsze, miękkie i zaokrąglone czoło wolne od zmartwień życia i starzenia się.

Linie Glabella - Powszechnie znane jako linie brwiowe lub linie numer 11, mogą utrwalić trwały wyraz niezadowolenia na twarzy, że małe zagniecenie między brwiami mówi głośno, ale to nie jest coś, co chcesz tam na stałe. Wstrzyknięty w ten obszar wypełniacz HA może wygładzić te linie, przywracając wyraz twarzy bardziej życzliwy i miękki wygląd.

Zastosowanie wypełniaczy w górnej części twarzy może sprawić, że będziesz wyglądać mniej zmęczona i bardziej przebudzona, ten świeży wygląd jest oznaką młodości i energii, dzięki czemu Twoja twarz odzwierciedla to, co bez wątpienia nadal czujesz w jej wnętrzu.