Wypełniacze dermalne to prosty sposób na zniknięcie zmarszczek mimicznych.

Stosowanie wypełniaczy skórnych w celu zmniejszenia oznak starzenia się staje się coraz bardziej popularne. Można je stosować do leczenia kilku różnych obszarów twarzy i mogą sprawić, że będziesz wyglądać znacznie młodziej. Jeśli masz już dość pomarszczonej skóry lub starzejących się linii wokół ust lub twarzy, zarezerwuj wizytę konsultacyjną w naszej klinice, a poczujesz się młodziej i będziesz bardziej pewna swojego wyglądu.

Stosowanie wypełniaczy to wygodny i łatwy sposób na poprawę wyglądu starzejącej się skóry. Po zabiegu będziesz w naszej klinice i wyjdziesz z niej tego samego dnia. Sam zabieg trwa około pół godziny i nie wymaga czasu rekonwalescencji, więc nie zakłóci reszty dnia. Skutki uboczne są ograniczone, większość osób doświadcza jedynie niewielkiego obrzęku lub zaczerwienienia, które zazwyczaj łatwo jest ukryć.

Jak można pozbyć się starzejących się linii i zmarszczek?

Wiele osób zakłada, że jeśli chcą pozbyć się swoich zmarszczek, będą musieli poddać się zabiegowi chirurgicznemu. Nie jest to prawdą, ponieważ stosowanie wypełniaczy skórnych jest całkowicie nieinwazyjnym sposobem na poprawienie wyglądu skóry, aby wyglądała bardziej świeżo. Ciało posiada naturalne zasoby kwasu hialuronowego, ale z czasem, wraz z wiekiem, zasoby te ulegają zmniejszeniu. Wyczerpanie tego zapasu powoduje, że skóra staje się obwisła, luźna, pomarszczona i mniej jędrna. Starzenie się może powodować u wielu osób poczucie niepewności siebie, a jeśli Twój wygląd zaczyna wpływać na Twoje samopoczucie na co dzień, czas coś z tym zrobić.

Wypełniacze działają poprzez zastąpienie tego kwasu hialuronowego, wstrzykując go w miejsca, które chcesz poprawić. Stymuluje to skórę i sprawia, że wydaje się ona bardziej napięta i jędrna, a także pozbywa się linii wiekowych i zmarszczek. Niektórzy chcą poddać zabiegowi usta, ponieważ z wiekiem mogą one stać się cienkie. Może to powodować, że niektórzy ludzie czują się skrępowani uśmiechając się i może wpływać na ich samoocenę. W naszej klinice uważamy, że każdy powinien mieć ciało i twarz, które kocha i z których może być dumny, dlatego zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Państwu osiągnąć wymarzony wygląd.

Możemy nawet zastosować wypełniacze w kanalikach łzowych, aby zmniejszyć widoczność cieni pod oczami. Może to również pomóc w wygładzeniu zmarszczek, które gromadzą się wokół oczu, dzięki czemu oczy wydają się jaśniejsze i bardziej młodzieńcze.

Utrzymanie wyglądu

Niestety, wypełniacze dermalne nie pozwalają na trwałe pozbyć się zmarszczek. Po około dziewięciu do osiemnastu miesiącach zapas kwasu hialuronowego, który został dostarczony w wypełniaczach, zacznie się rozpadać. Dlatego konieczna jest wizyta kontrolna, abyśmy mogli zachować Twój młody wygląd i zapewnić Ci poczucie pewności siebie. Nasi specjaliści będą w stanie doradzić Ci, jak często powinnaś poddawać się zabiegom, ponieważ może się to różnić w zależności od osoby.