USTA – korekcja i powiększanie

modelowanie ust

Takie osoby, które nie są zadowolone ze swoich ust pewnie marzą wiele razy, by mieć piękne i pełne usta. Obecnie to już będzie możliwe, ponieważ mamy takie opcje, które w tym zakresie można wykorzystywać. Rozwiązania, które się pojawiają pozwalają między innymi na korekcję czy powiększenie ust. Często należy się godzić z własnymi wadami i jeśli ktoś będzie to potrafił na pewno będzie to jego zaleta. Jeśli jednak ktoś nie umie tego zrobić może wybrać to co przygotowała w tym zakresie medycyna estetyczna i chirurgowie plastyczni, którzy pomogą takie właśnie problemy rozwiązać bez większych problemów. Zanim jednak taki zabieg się wykona trzeba się do niego również bardzo dobrze przygotować

Zastrzyki z tłuszczu w usta

Obecnie przygotowuje się zastrzyki z tłuszczu w usta i to podstawowa metoda, która będzie wykorzystywana. Dzięki niej można naturalnie powiększać usta. Polega to między innymi na tym, że wyciąga się z innego miejsca w ciele tkankę tłuszczową, która potem będzie wprowadzona w usta osoby, która liczy na korekcję. Pobrana tkanka musi się składać z żywych komórek, które w tym miejscu mogą się zadomowić. Chirurg będzie wykonywał wkłucie specjalną igłą i delikatnie ją usuwając wprowadza tłuszcz. Ważne będzie to, że przy takim zabiegu praktycznie nie będą występować powikłania, ponieważ stosowane są nasze własne tkanki. Minus będzie jednak taki, że po zabiegu przez jakiś czas może się utrzymywać lekkie opuchnięcie miejsca, gdzie był taki zabieg wykonywany. Tkanka tłuszczowa nie wchłania się jednak do końca, dlatego zabieg się utrzyma nawet jak nie będzie dawek przypominających.

Implanty z goreteksu powiększą usta

Inne rozwiązania jakie można wykorzystywać to między innymi goretek, który pojawia się w formie implantów, które wprowadzić można do ust. Taka opcja, która jest nam proponowana będzie świetną decyzją. To środek, który jest przede wszystkim trwały i efekt będzie już zostawał na zawsze. Jednocześnie implant jest dobrze przyjmowany przez organizm a więc nie trzeba się bać o skutki uboczne.

jak powiększyć usta

Zastrzyki z artecolu

Artecol to ciekawa opcja w formie mieszanki kolagenu i plexiglasu. Wstrzykiwany jest ten środek pod skórę w znieczuleniu miejscowym. Efekt może się utrzymywać mniej więcej przez około rok. Zaletą będzie to, że efekt jest widoczny od razu. Wada będzie taka, że kolagen będzie znikał dawki powtarzające są konieczne.

Zastrzyki z aquamidu

Aquuamid to ciekawe rozwiązanie, w ramach którego mamy łączenie wody oraz hydrożelu. Dzięki hydrożelowi woda będzie jak galareta i nie będzie się wchłaniać. Jednocześnie wykonanie jest takie, że nie będzie się ten element przesuwał. Dzięki temu dobrze się sprawdzić. wprowadza się go przez użycie cienkiej igły.