Ultherapy może odwrócić oznaki starzenia się

Z wiekiem skóra traci swoją jędrność i staje się luźniejsza. Może to powodować uczucie niepewności co do swojego wyglądu i skłaniać do poszukiwania dostępnych opcji. Podjęcie decyzji o poprawie wyglądu skóry może sprawić, że poczujesz się młodziej i pewniej siebie. W The Cosmetic Skin Clinic mamy kilka dostępnych zabiegów, które mogą pomóc poprawić wygląd skóry, a wśród nich jest Ultherapy.

Czasami zalecamy przeprowadzenie tego zabiegu wraz z innymi zabiegami, aby upewnić się, że wszystkie obszary skóry wyglądają tak młodo, jak to tylko możliwe, jednak czasami pacjenci decydują się na samodzielne przeprowadzenie tego zabiegu. W przypadku tego zabiegu nie ma czasu rekonwalescencji, więc możesz wrócić do swoich codziennych zajęć zaraz po wyjściu z kliniki.

Czy czujesz się niepewnie z powodu swojego podbródka i szyi?

Z wiekiem, skóra wokół szyi i podbródka jest podatna na zmarszczki, a nawet zwiotczenie w niektórych miejscach. Ultherapy może pomóc Ci zredukować te problemy związane ze starzeniem się skóry i utrzymać jej młody i zdrowy wygląd. Może również pomóc w zmniejszeniu obecności zmarszczek na kilku obszarach twarzy, dlatego ważne jest, aby omówić z naszymi specjalistami, które obszary chcesz poddać zabiegowi podczas wizyty konsultacyjnej.

To, ile sesji zabiegowych będzie potrzebnych, zależy od indywidualnej sytuacji. Nasi specjaliści wezmą pod uwagę, ile obszarów chcesz poddać zabiegowi i ile zabiegów będziesz potrzebować, aby uzyskać najlepsze dla Ciebie rezultaty. Wiek pacjenta również odgrywa tu rolę, ponieważ należy wziąć pod uwagę naturalny proces starzenia się. Sam czas zabiegu wynosi zazwyczaj od sześćdziesięciu do dziewięćdziesięciu minut, ale różni się w zależności od wielkości leczonego obszaru.

Prosty, nieinwazyjny zabieg

Ultherapy polega na zastosowaniu mikroogniskowanych ultradźwięków z wizualizacją w celu stymulacji kolagenu skóry z głębi. Powoduje to reakcję termiczną tuż pod powierzchnią skóry i stymuluje produkcję nowego kolagenu. Z wiekiem naturalne zasoby kolagenu w organizmie zaczną się zmniejszać, a skóra nie będzie już w stanie przeciwstawiać się grawitacji tak dobrze, jak kiedyś.

Rezultaty nie będą widoczne od razu. Chociaż prawdopodobnie zauważysz początkowy efekt liftingu skóry, prawdziwe rezultaty staną się zauważalne po upływie od trzech do sześciu miesięcy od zabiegu. W tym czasie organizm będzie miał czas na wyprodukowanie większej ilości kolagenu, a skóra stopniowo się podniesie. Przez okres do roku po zabiegu skóra będzie zawierać świeży kolagen i będzie wyglądać na wyraźnie jędrniejszą i bardziej młodzieńczą. Po zabiegu, jeśli chcesz, aby Twoja skóra pozostała napięta i jędrna, koniecznie umów się na wizytę u jednego z naszych specjalistów, abyśmy mogli pomóc Ci utrzymać uzyskane rezultaty. Będziemy w stanie doradzić Ci, jak często powinnaś umawiać się na wizyty i na jakie obszary należy zwrócić szczególną uwagę.