Osiągnij świeższy wygląd dzięki wypełniaczom dermalnym

Nasz zespół nie może cofnąć lat, ale możemy pomóc Ci zredukować oznaki starzenia się, abyś czuł się bardziej komfortowo ze swoim świeższym wyglądem.

Decydując się na wypełniacze dermalne, możesz złagodzić zmarszczki, a także dodać objętości i jędrności swojej twarzy i ustom.

W jaki sposób wypełniacze dermalne dokładnie przywrócą moje rysy?

W przeszłości materiały do wstrzykiwania, takie jak wypełniacze dermalne, były zwykle określane jako "wypełniacze zmarszczek". Jednak w dzisiejszych czasach wypełniacze dermalne potrafią o wiele więcej.

Niezależnie od tego, czy Twoja twarz pokryła się zmarszczkami, czy straciła elastyczność, wypełniacze d ermalne mogą pomóc ożywić i odmłodzić Twoją skórę, dając naturalne i subtelne rezultaty.

Wypełniacze dermalne nie są przeznaczone wyłącznie do twarzy, ale także do innych obszarów ciała, takich jak szyja, żuchwa i dekolt.

Jakie substancje wchodzą w skład wypełniaczy dermalnych?

Stosowane przez nas wypełniacze dermalne są zatwierdzone przez FDA i bezpieczne w użyciu, ponieważ substancja, którą wstrzykujemy w skórę, kwas hialuronowy, jest naturalnie wytwarzana przez organizm.

Dlaczego potrzebujemy kwasu hialuronowego? Utrzymuje on naszą skórę nawilżoną i elastyczną. Substancja ta jest produkowana w dużych ilościach, gdy jesteśmy młodsi, ale jej podaż ulega znacznemu zmniejszeniu, im jesteśmy starsi. Oznaki starzenia zaczynają być widoczne, gdy zaczyna się to dziać.

Kiedy wstrzykujemy wypełniacze dermalne w określone obszary twarzy, uzupełniamy niedobór kwasu hialuronowego, aby skóra wyglądała zdrowo i młodziej.

Czy rezultaty są trwałe?

Wypełniacze skórne są długotrwałe, ale jeśli chcesz, aby Twoja skóra nadal wyglądała na odświeżoną i ożywioną, będziesz musiała poddać się zabiegom korygującym po sześciu do dziewięciu miesiącach od pierwszej wizyty.

Często zalecamy naszym pacjentom łączenie kilku zabiegów, ponieważ jest to całkowicie bezpieczne, mało inwazyjne i optymalizuje rezultaty. Procedury, które są zazwyczaj wykonywane w połączeniu z wypełniaczami skórnymi obejmują Ultherapy, które najlepiej opisać jako niechirurgiczny lifting twarzy, który opiera się na technologii ultradźwiękowej w celu osiągnięcia pożądanych efektów.

Jestem zainteresowany - jak rozpocząć proces?

Pierwszym krokiem jest spotkanie z jednym z naszych doświadczonych członków zespołu w celu omówienia Twojego leczenia i możliwości zastosowania wypełniaczy dermalnych.

Ten etap zabiegu jest bardzo ważny, ponieważ daje możliwość nakreślenia obszarów, na które chcesz zwrócić uwagę. W tym samym czasie możemy omówić z Tobą szczegóły zabiegu, zapewniając, że jesteś w pełni poinformowany.

Czy będę odczuwać ból podczas lub po zabiegu?

Zabieg jest szybki, więc dyskomfort, który może wystąpić, będzie krótkotrwały. Po wstrzyknięciu mogą wystąpić efekty uboczne, które są tylko tymczasowe. Możesz zastosować makijaż, jeśli chcesz po zabiegu.

Należy jednak pamiętać, że wyniki, skutki uboczne i doświadczenia związane z zabiegiem różnią się u poszczególnych pacjentów.

W jakim wieku powinienem rozważyć zastosowanie wypełniaczy skórnych?

Zgłaszają się do nas osoby w każdym wieku, które chcą zdusić w zarodku oznaki starzenia. Odwiedzają nas pacjenci w wieku 30 i 40 lat, którzy zaczynają tracić młodzieńczy blask, jak również osoby w wieku 50, 60, a nawet starsze, które pragną mieć świeżo wyglądającą twarz.