Jesteś ciekawy, jak odświeżyć wygląd swojej skóry? Odpowiedzi na 5 najczęściej zadawanych pytań dotyczących wypełniaczy skórnych!

Z wiekiem nasze ciała się zmieniają. Pod wieloma względami na lepsze.

Jednak jednym z procesów, przez który przechodzi każdy z nas, jest utrata kwasu hialuronowego w skórze, co powoduje utratę jej elastyczności i sprawia, że drobne zmarszczki stają się bardziej widoczne. Kwas hialuronowy jest również odpowiedzialny za utrzymanie nawilżenia skóry i dostarczanie składników odżywczych na jej powierzchnię, dzięki czemu skóra nabiera naturalnego blasku.

Co więc możesz zrobić? Na szczęście my mamy odpowiedź!

Nasz zespół jest dumny, że może zaoferować Ci wypełniacze dermalne. Wypełniacze te wygładzają skórę i sprawiają, że wygląda ona na bardziej odświeżoną i zrewitalizowaną!

Oczywiście, zanim zdecydujesz, czy wypełniacze dermalne są dla Ciebie, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi tego procesu.

Jak działają wypełniacze?

Jak wspomniano wcześniej, z wiekiem nasza skóra zmniejsza produkcję kwasu hialuronowego, co powoduje powstawanie zmarszczek. Wypełniacze dermalne są delikatnie wprowadzane w pobliżu tych linii i dodają tkance objętości i puszystości. Dzięki temu zmarszczki i drobne linie ulegają spłyceniu, a skóra wygląda na odświeżoną.

Czy istnieje jakaś dodatkowa pielęgnacja, o której muszę pamiętać?

Jest kilka rad, które możemy Ci zaoferować, aby pomóc w procesie gojenia.

Zaleca się, aby nie nosić makijażu przez co najmniej 12 godzin po zabiegu. Unikaj nadmiernej ekspozycji na promienie UV i staraj się unikać sauny lub innych wilgotnych, wilgotnych środowisk. Należy pamiętać, że tkliwość wokół miejsca wstrzyknięcia jest normalna i powinna utrzymywać się przez kilka dni. Jeśli obawiasz się, że tkliwość jest zbyt intensywna, niezwłocznie umów się na wizytę.

Jak długo utrzymują się wypełniacze?

W zależności od miejsca wstrzyknięcia wypełniaczy w twarz i widoczności zmarszczek, wypełniacze mogą działać od 6 miesięcy do 2 lat. Doskonale!

Czy często występują powikłania?

Nasz wysoki poziom higieny i dobrze wyszkolony personel zapobiega powikłaniom podczas wszystkich naszych zabiegów, w tym wstrzykiwania wypełniaczy.

Jeśli obawiasz się, że po wstrzyknięciu wypełniaczy wystąpią u Ciebie komplikacje, skontaktuj się z naszym zespołem w celu umówienia się na wizytę kontrolną.