Jak dużo wiesz o Coolsculpting?

Coolsculpting działa poprzez zamrażanie wszystkich niechcianych komórek tłuszczowych, które masz w różnych obszarach ciała. Zamrażanie powoduje ich kurczenie się i obumieranie, a w ciągu następnych sześciu miesięcy Twój organizm będzie pozbywał się tych komórek w sposób naturalny. Nie od razu zobaczysz widoczne rezultaty, ale od czterech tygodni po zakończeniu zabiegu możesz zauważyć różnicę.

Podczas zabiegu odczuwalne będzie zimno, a obszar, na który zabieg jest skierowany, prawdopodobnie zdrętwieje. Może być również odczuwalne uczucie ciągnięcia wokół docelowych komórek tłuszczowych, ale nie powinnaś odczuwać żadnego bólu. W przypadku tego zabiegu nie jest również wymagany czas przestoju, więc można łatwo dopasować wizytę w ciągu dnia i normalnie funkcjonować po zabiegu.

Może poprawić kilka obszarów ciała

Powszechne jest, że ludzie szukają Coolsculpting, aby pomóc im zmniejszyć tłuszcz w wielu obszarach ciała, takich jak ramiona, uda i brzuch, ale jest to również coraz bardziej popularne dla ludzi, aby go używać, aby pozbyć się ich podwójny podbródek też. Podwójny podbródek może sprawić, że będziesz wyglądał o wiele starzej, więc zabieg ten może sprawić, że poczujesz się o wiele pewniej i młodziej. Jest to również powszechne dla kobiet, które niedawno urodziły dziecko, aby mieć Coolsculpting, aby pomóc zmniejszyć ich "muffin top" lub "mumia brzuszek", który został w wyniku ciąży.

Niektóre obszary ciała może wydawać się niemożliwe, aby dostać się do kształtu, niezależnie od tego, jak wiele ćwiczeń robisz i różne rodzaje diet, które próbujesz. Zabieg ten może pomóc Ci w pozbyciu się tłuszczu z tych obszarów, na przykład, górne ramiona i tłuszcz z pleców mogą zostać zmodyfikowane i ukształtowane w ciało, które kochasz. Istnieje aplikator specjalnie do kierowania niechcianego tłuszczu na górnych ramionach też, ale ze względu na jego niewielki rozmiar, jest dość wszechstronny i może być stosowany w innych obszarach ciała, jak również.

Utrzymanie nowego kształtu ciała jest łatwe

Po zabiegu Coolsculpting nie od razu zauważysz różnicę. Organizm potrzebuje czasu, aby przetworzyć martwe komórki tłuszczowe, więc nie będzie można zauważyć widocznej różnicy w kształcie ciała do około czterech do sześciu tygodni. Po około czternastu do szesnastu tygodniach można zauważyć bardziej imponujące rezultaty, ale organizm będzie nadal pozbywał się komórek przez okres do sześciu miesięcy po zakończeniu zabiegu.

Gdy ciało nabierze już nowego kształtu, ważne jest, aby stosować zdrową dietę i regularnie ćwiczyć, ponieważ pomoże to w utrzymaniu figury i zmniejszy szanse na konieczność dalszego leczenia w przyszłości. Niektórzy ludzie będą mieli ten zabieg tylko raz w życiu, podczas gdy inni ludzie będą mieli go kilka razy, wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i okoliczności, które mogą być omówione z lekarzem podczas konsultacji Coolsculpting.