HydraSmooth: Kombo do gaszenia skóry

Świecąca, nawilżona skóra jest dla wielu z nas symbolem młodości i żywiołowości, a teraz, bardziej niż kiedykolwiek, ma swój moment. Wystarczy spojrzeć na pokazy mody w ostatnim tygodniu na wybiegu lub najnowsze trendy w pielęgnacji skóry celebrytów, a szybko zauważysz, jak "rosaczywy wygląd skóry" jest nader pożądany.

Koncentracja na wyeliminowaniu blasku i dążenie do ostrego, matowego wykończenia za wszelką cenę zniknęło. Zamiast tego, pacjenci poszukują teraz świeżego poziomu jakości skóry.

Zabiegi odżywiające skórę, dostarczane

Od czasu, gdy trend rosyjskiej skóry nabrał tempa, jesteśmy po prostu zalewani prośbami o ultra-wodną skórę. Nasi ukochani pacjenci wielokrotnie mówią nam, jak chcą przywrócić jej sprężystość, jędrność i nawilżenie, z których słynie młoda skóra.

Dlatego właśnie opracowaliśmy wysoce skuteczny system zabiegów, który zapewnia skórze nawilżenie na żądanie. Oto jak go uzyskać:

Osiągnięcie wyglądu rosianej skóry

Jest rzeczą oczywistą, że przyjęcie głęboko nawilżającego zabiegu pielęgnacyjnego powinno być pierwszym krokiem do uzyskania świetlistej, zaczerwienionej skóry. Makijaż zroszonej skóry ma również swoje miejsce dla niektórych. Podczas gdy delikatne produkty oczyszczające, nawilżające, odwilżające podkłady i serum z kwasem hialuronowym stanowią świetną bazę dla makijażu, nie zapewnią one jednak długotrwałego odżywienia na głębszym poziomie.

To właśnie tutaj powinny wejść w grę zaawansowane niechirurgiczne "przełomowe" zabiegi o głębokim nawilżaniu kolagenu i zdolności odżywiania skóry. Profhilo i Tixel to dwa takie zabiegi o sprawdzonych efektach odmładzających.

Nawilżanie i nawilżanie z Profhilo

Profhilo® to kwas hialuronowy nowej generacji, który stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w głębi skóry. Dziennikarka piękna Olivia Falcon, założycielka The Editors List i była dyrektor ds. zdrowia i urody w Tatler opisała swój własny zabieg Profhilo jako "nawilżający w ukłuciu".

"To naprawdę przełomowa innowacja dla super odżywionej skóry." Sylvia Chrzanowska, RGN

Ten wstrzykiwany cudowny zabieg odżywia komórki skóry, jednocześnie aktywując receptory skóry w celu poprawy poziomu nawilżenia i przywrócenia jej jędrności. Jako jedno z najwyższych stężeń kwasu hialuronowego na rynku, udowodniono, że stymuluje on naturalną produkcję czterech różnych rodzajów kolagenu i elastyny, a jednocześnie jest ukierunkowany na poprawę sprężystości skóry.

Poprzez przebudowę komórek skóry w celu zatrzymania wilgoci i regeneracji nowego kolagenu przechowywanego głęboko w skórze, przywraca jej strukturę, jędrność i pulchność, zapewniając natychmiastowy efekt nawilżenia.

"Profhilo to doskonały zabieg, który w naturalny sposób nawilża i odbudowuje starzejącą się skórę. Tak bardzo ją kocham, że sam mam zabiegi Profhilo co 4 miesiące." Tara Jackson, RGN

Głębokie wzmocnienie kolagenu za pomocą Tixela

Tixel to kolejny zabieg stymulujący kolagen, który wykorzystuje czystą energię cieplną do pobudzenia odnowy skóry. Urządzenie Tixel przekazuje precyzyjną energię cieplną do określonych obszarów skóry, aby wspomóc naturalną produkcję nowego kolagenu. Dzięki temu zaawansowanemu procesowi, skóra sama się regeneruje, czego efektem jest zauważalne jej naprężenie i odnowienie.

Kolejną kluczową zaletą Tixel jest to, że może on zminimalizować uszkodzenia spowodowane działaniem promieni słonecznych, jednocześnie wygładzając zmarszczki, korygując blizny i przebarwienia skóry. Doskonale sprawdza się również w leczeniu wrażliwych obszarów wokół oczu i ust.

"Tixel to doskonała technologia, która poprawia strukturę skóry, jednocześnie korygując uszkodzenia spowodowane działaniem promieni słonecznych i wygładzając drobne linie. Jest również idealna do bezpiecznego ujędrniania i odświeżania górnej i dolnej powieki". Karolina Jendras, RGN

"Ustawienia urządzenia tworzą otwarte kanały umożliwiające głębokie odżywianie "serum ze składnikiem aktywnym", które nawilża skórę z dużą szybkością wchłaniania". Helen Chapman, RGN

Łączenie zabiegów - CSC HydraSmooth

Połączyliśmy zalety upiększające Tixel i Profhilo, aby przyspieszyć Twoją drogę do roszenia, wygaszonej skóry z olśniewającą teksturą.

Profhilo idealnie nadaje się do pielęgnacji twarzy, szyi, ramion, dłoni, kolan i dekoltu, natomiast Tixel może być stosowany do upiększania delikatniejszych miejsc, takich jak oczy. Może być również stosowany do leczenia blizn potrądzikowych i plam słonecznych.

Połączyć esencję obu z naszą unikalną kuracją HydraSmooth, aby uzyskać nawilżony wygląd z klinicznie sprawdzonymi rezultatami.