Czy Coolsculpting to zabieg, którego szukałeś?

Wiele osób ma takie części ciała, które uważają za nieatrakcyjne. Jeśli czujesz się niepewnie we własnym ciele, nadszedł czas, aby umówić się na wizytę w The Cosmetic Skin Clinic i pozwolić nam pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd. Rezerwacji terminu konsultacji można dokonać online lub przez telefon, a nasz profesjonalny zespół z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania.

Mamy szereg zabiegów, które są w stanie pomóc z różnymi problemami, ale Coolsculpting jest doskonałym sposobem na poprawę wyglądu, jeśli szukasz długotrwałych rezultatów i prostego leczenia. Jego działanie polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, obniżając je do temperatury, która powoduje ich kurczenie się i obumieranie. Przez następne kilka miesięcy Twój organizm będzie ciężko pracował, aby pozbyć się tych komórek tłuszczowych, a Ty będziesz mieć ciało, którym będziesz mogła się pochwalić z dumą. Niektórzy ludzie będą musieli powtórzyć zabieg, jeśli ich ciało zacznie wracać do pierwotnego kształtu, ale inni nie będą wymagać żadnych dodatkowych zabiegów.

Uzyskaj kształt ciała, z którego będziesz dumny

Wraz z wiekiem, pewne jest, że kształt ich ciała będzie się zmieniał. Czasami ludzie mogą znaleźć się z kilkoma obszarami niechcianego tłuszczu, które wydają się niemożliwe do pozbycia się, nawet przy regularnych ćwiczeniach i diecie. Coolsculpting zapewnia rozwiązanie, jeśli chodzi o pozbycie się tkanki tłuszczowej w nieinwazyjny, niechirurgiczny sposób. Może być stosowany na kilku obszarach, w tym na plecach, brzuchu, ramionach i udach. Jest nawet w stanie zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka.

Pozbycie się niechcianego tłuszczu może sprawić, że poczujesz się i będziesz wyglądać o wiele młodziej, a posiadanie ciała, z którego jesteś dumna, może zwiększyć Twoją pewność siebie. W przypadku tego zabiegu nie ma czasu rekonwalescencji, więc z łatwością można dopasować termin wizyty do swojego dnia w dogodnym dla siebie czasie i nie trzeba się martwić, że nie będzie można normalnie kontynuować reszty dnia.

Utrzymanie nowego kształtu jest łatwe

Niektórzy ludzie będą mieli zabieg Coolsculpting tylko raz w życiu. W zależności od tego, ile obszarów chcesz poddać zabiegowi i gdzie się one znajdują, prawdopodobnie wpłynie to na częstotliwość zabiegów. Wyniki nie są widoczne od razu, ponieważ organizm potrzebuje czasu, aby pozbyć się zamrożonych komórek tłuszczowych, ale około czternastu tygodni po zabiegu będzie można zobaczyć wyraźnie zauważalne rezultaty.

Ogólnie rzecz biorąc, gdy organizm będzie miał czas na przetworzenie niechcianych komórek tłuszczowych i pozbycie się ich, Twoje ciało nabierze nowego kształtu. Ten kształt będzie łatwy do utrzymania poprzez upewnienie się, że masz zdrową, zrównoważoną dietę i regularne ćwiczenia. Czasami nasi specjaliści mogą zalecić dalsze leczenie, aby pomóc w utrzymaniu wyglądu ciała, ale jest to coś, co omówimy z Państwem podczas wizyty.